» 1مبارکه » اخبار شهرستان مبارکه » اجرای پروژه متروی اصفهان در مبارکه با مشارکت بخش خصوصی صورت می‌گیرد
اخبار شهرستان مبارکه

اجرای پروژه متروی اصفهان در مبارکه با مشارکت بخش خصوصی صورت می‌گیرد

دی 3, 1392 0014

به گزارش سایت شمس مبارکه معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: اجرای پروژه متروی اصفهان به شاهین‌شهر و مبارکه با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود.

محمدعلی طرفه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، به وضعیت مدیریت شهری در شهرهای استان اصفهان اشاره و اظهار کرد: مردم نقش موثری در فعالیت های شهری دارند و مردم تامین کنندگان خدمات در شهرها هستند.

وی افزود: به سبب مشارکت مردم و پرداخت عوارض‌ها، سرعت رشد و اجرای پروژه های شهری در استان بیش از سایر بخش‌ها بوده که این افتخاری برای اصفهان به شمار می‌رود و بستر برای رشد و اجرای پروژه‌های شهری در سطح شهرها فراهم است.

معاون عمرانی استاندار اصفهان با اشاره به بسترهای مساعد برای اجرای پروژه‌های شهری و توسعه آنها گفت: مکانیزم عادلانه‌سازی درآمدهای شهرداری‌ها در استان اصفهان اجرا می‌شود که بستر و فضا برای افزایش فعالیت‌های این بخش‌ها افزایش یابد.
افزایش فرصت خدمت‌رسانی با شوراها و شهرداران دوره چهارم

وی با اشاره به شروع به کار اعضای دور چهارم شورای شهر و انتصاب شهرداران جدید، تصریح کرد: اعضای شوراها و شهرداران جدید کارکردها و توانمندی‌های ویژه‌ای دارند که با وجود این ظرفیت‌ها، فرصت خدمت‌رسانی در استان افزایش می‌یابد.

طرفه خاطرنشان کرد: در دوره جدید از ظرفیت‌های بخش خصوصی و مردمی  برای اجرای پروژه‌های استان استفاده می‌شود تا مردم در اجرای این پروژه‌ها نقش موثری داشته باشند.

اجرای متروی اصفهان – شاهین‌شهر و اصفهان – مبارکه با مشارکت بخش خصوصی

وی گفت: متروی اصفهان – شاهین شهر و اصفهان – مبارکه و پروژه کنارگذرها که از پروژه‌های مهم استان به شمار می‌رود، با مشارکت بخش خصوصی اجرا می‌شود.

معاون عمرانی استاندار اصفهان افزود: پروژه‌های حوزه آب، قطار سریع‌السیر، ورزشگاه نقش‌جهان و متروی اصفهان از جمله پروژه‌های عملیاتی مهم استان بوده که نقش زیر بنایی در اجرای آن ها وجود دارد، از سوی دیگر قرار است پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان به صورت فایناس اجرا شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد زارع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×