» اخبار ایران و جهان » افزایش بودجه شهرداری فلاورجان از ۴۰ میلیارد به ۲۲۰ میلیارد ریال
اخبار ایران و جهان

افزایش بودجه شهرداری فلاورجان از ۴۰ میلیارد به ۲۲۰ میلیارد ریال

اسفند 23, 1392 006

ه گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، امیر احمد زندآور شامگاه پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به بودجه سال 93 این شهرداری اشاره و اظهار کرد: بودجه شهرداری فلاورجان امسال 43 میلیارد ریال بود که این بودجه به 220میلیارد ریال نقدی و مشارکتی در سال 93 افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه 110 میلیارد ریال از این بودجه نقدی است، افزود: 70 درصد از بودجه سال 93 شهرداری فلاورجان در بخش عمرانی هزینه می‌شود که نقش موثری در توسعه زیرساخت‌ها و بخش عمرانی این شهر دارد.

شهردار فلاورجان بیان کرد: بودجه بخش مشارکت‌های مردمی شهرداری به صورت کامل در بخش عمرانی هزینه می‌شود که با این اساس اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال از بودجه نقدی و مشارکتی شهرداری فلاورجان در بخش عمرانی هزینه می‌شود.

تاسیس دفتر مشارکت‌های مردمی شهرداری فلاورجان

وی به اهمیت بودجه شهرداری‌ها در تحقق برنامه و وظایف اشاره کرد و گفت: کمبود اعتبار در شهرداری مانع از انجام برنامه و تامین نیازهای شهر می‌شود و شهرداری به اعتبارات بالایی نیاز دارد که یکی از راهکارهای تامین اعتبار و اختصاص بودجه برای شهرداری، راه‌اندازی دفتر های مشارکت مردمی است.

وی افزود: دفتر مشارکت‌های مردمی شهرداری فلاورجان در این شهرداری احداث شد که مشارکت بخش خصوصی و مردمی برای تحقق نیازهای شهر را به دنبال دارد.

زندآور خاظرنشان کرد: مردم و سرمایه گذاران تمایل به سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف شهر دارند که راه‌اندازی دفتر مشارکت‌ها، شهرداری را با خیرین و سرمایه‌گذاران پیوند می‌دهد.

وی با اشاره به طرح‌هایی که برای مشارکت مردمی پیش‌بینی شده، گفت: 12 طرح در شهر برای احداث با مشارکت بخش خصوصی پیش بینی شده که احداث پارکینگ طبقاتی نمونه‌ای از این طرح‌ها است.

ورودی‌های شهر اصلاح می‌شوند

شهردار فلاورجان با اشاره به اینکه فلاورجان 4ورودی دارد، تصریح کرد: این 4 ورودی شهر نیاز به اصلاح دارد که طرح‌های اصلاح این ورودی‌های پیش‌بینی شده و امسال یکی از این ورودی‌ها اصلاح می‌شوند.

وی افزود: ورودی امام رضا که از میدان جانبازان است تا یک هفته آینده با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال اصلاح می‌شود.

احداث سایت پسماند زباله

زندآور با اشاره به اینکه پسماند زباله‌ها و استفاده از آن در مدیریت شهری مطرح است، بیان کرد: سایت پسماند شهر با مشارکت و همکاری شهرداری شهر مبارکه انجام می‌شود.

وی افزود: جانمایی این سایت انجام شده که شهرداری به طور مستقل و یا با همکاری و مشارکت شهرداری مبارکه سایت پسماند را تکمیل و مورد استفاده قرار می‌دهد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد زارع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×