کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39

بررسی عملکرد بازیکنان سپاهان در بازی با سایپا

شناسه خبر: 862 - شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - سرویس: ورزشی - چاپ - نویسنده: میلاد زارع

بعدازظهر روز جمعه شاهد بازی کسالت آوری از سوی دوتیم سپاهان و سایپا بودیم. مسابقه ای که بیشتر شبیه یک بازی دوستانه و دست گرمی بود تا یک بازی رسمی. کیفیت پایین پخش تلویزیونی در دقایقی حتی از کیفیت پایین بازی بیشتر بیننده را اذیت میکرد. برگزاری بازی زیر نور آفتاب از کیفیت فیلمبرداری کاسته بود تا جایی که در نیمه اول دروازه رحمان احمدی در نماهای بالا تصاویر تلویزیونی مشخص نبود. نکته قابل توجه پیرامون این مسابقه نه در طول نود دقیقه، بلکه در کنفرانس بعد از بازی اتفاق افتاد. جایی که زلاتکو اعتقاد داشت دو تیم فوتبال خوب و روانی را ارائه دادند! در ادامه به بررسی عملکرد نفر به نفر بازیکنان سپاهان می پردازیم و به آنها نمره می دهیم. نمره ها با الگوبرداری از بخش بریتانیایی سایت گل از 1 تا 6 لحاظ می شود.

 رحمان احمدی (4.5) : رحمان روز خوبی را پشت سر گذاشت. او با پنج، شش سوپر واکنش، دروازه تیمش را نجات داد تا سپاهان در این دیدار بازنده نباشد. او با خروج های شجاعانه خود در دقایقی از بازی همانند یک مدافع آخر عمل می کرد و سوییپر فوق العاده ای بود.

علی حمودی (1.5) : او همچنان در دفاع آسیب پذیر نشان می داد و در بعضی صحنه ها خلیل زاده را برای پوشش جای خالی اش به مشکل می انداخت. حمودی عملکردی همانند بازی های گذشته داشت با این تفاوت که در این بازی در فاز حمله هم خوب کار نکرد.

شجاع خلیل زاده (3.5) : شجاع همچنان در ترکیب سپاهان مطمئن کار می کند. او در این فصل نماد یک خرید خوب برای سپاهان است. او بدون حاشیه کار می کند و خیلی زود توانسته با شرایط سپاهان خود را هماهنگ کند.

هادی عقیلی (3) : کاپیتان سپاهان همانند روزهای جوانی در عمق دفاع سپاهان خوب کار می کند. اگر پاس اشتباه دقیقه 57 وی که باعث شد مهاجم حریف با رحمان تک به تک شود را در نظر نگیریم او روی هم رفته بد کار نکرد.

علی احمدی (2) : در دفاع چپ احمدی روز پرکاری را پشت سر نگذاشت.

امید ابراهیمی (3.5) : ابراهیمی همچنان نقطه اتکا سپاهان محسوب می شود و در میانه میدان عصای دست کرانچار. او در غیاب نویدکیا، هم نقش هافبک دفاعی را بازی می کند و هم در پاره ای از اوقات نقش هافبک بازیساز را به نمایش می گذارد. اوج کار او در روز جمعه، پاس قطری و دقیق او در دقیقه 60 بازی از زمین خودی بود که حاج صفی را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی احسان نتوانست از این توپ استفاده کند.

اروین بولکو (1) : بولکو روز نا امید کننده ای را پشت سر گذاشت. او در این بازی همانند یک سرعت گیر برای سپاهان کار میکرد. وقتی توپ به او می رسید سرعت بازی گرفته می شد و بازی از ریتم می افتاد. او حتی در دادن پاس های معمولی هم دچار مشکل بود.

حسین پاپی (2) : او این روزها جزء بازیکنان معمولی سپاهان محسوب می شود. عملکرد خارق العاده ای به هیچ وجه ندارد اما آنقدر ها هم بد نیست.

احسان حاج صفی (2.5) : او در نیمه اول در راه اندازی بازی خوب عمل می کرد و سریع توپ را رو به جلو حرکت می داد اما شوت های ضعیف و عدم تمرکز در پاس دهی از نکات منفی بازی وی بودند. حاج صفی هنوز تمرکز کافی را ندارد و در بعضی صحنه ها کاملا بدون برنامه عمل می کند.

یعقوب کریمی-تا دقیقه 66- (2): یعقوب در نیمه اول پرکار تر از اوایل نیمه دوم تا قبل از تعویضش بود. او نفوذ هایی از سمت چپ انجام داد که که هیچکدام به کار سپاهان نیامد.

آرش افشین-از دقیقه 66 – (1.5) : او در این بازی هم نتوانست خود را به سرمربی نشان دهد. او در صحنه ای آنقدر کند عمل کرد که عصبانیت شدید کرانچار در کنار زمین را در پی داشت. شاید با این عملکرد ضعیف و نارضایتی کرانچار، در بازی بعدی مقابل ملوان او حتی بعنوان بازیکن ذخیره هم به زمین نیاید.

رادومیر جالوویچ (1.5): همانند بازی های قبلی، از جمله بازیکنان ضعیف سپاهان است اما همچنان از حمایت کامل آقای سرمربی برخوردار است. تنها نکته مثبت در بازی جالوویچ دوندگی زیاد اوست.

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد