کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39

معمای قتل دختر 19ساله در خوابگاه

شناسه خبر: 708 - یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - سرویس: اخبار ایران و جهان - چاپ - نویسنده: میلاد زارع

«سحر» که اهل مریوان است شب حادثه در اتاق خود تنها بوده و دوستانش صبح روز بعد در حالی جسد وی را دیده‌اند که از میله‌های تختش آویزان مانده بود.

مقتول قبل از حلق آویز شدن ضربه مغزی شده است

به گزارش اعتماد ساعت 11 صبح سومین جمعه پاییز بود که دوستان سحر به اتاق وی رفتند و با صحنه‌یی دلخراش مواجه شدند. دوستان سحر که شب گذشته در اتاق‌های دیگر بودند وقتی دیدند سحر هنوز از اتاق خود بیرون نیامده به اتاق او رفتند و دیدند او در حالی که یک روسری به رنگ تیره دور گردنش پیچیده شده به میله‌های تختش آویزان مانده است.

بلافاصله اکیپ حفظ صحنه جرم، بازپرس کشیک قتل، کارآگاهان پلیس و تیم پزشکی قانونی راهی محل قتل شده و شروع به تجسس کردند.

شنیده‌های از دانشجویی که در محل حضور داشت حاکی از آن است که کارشناس پزشکی قانونی اعلام کرد قتل در ساعت پنج بامداد رخ داده است. پزشک پزشکی قانونی همچنین در محل گفته است: علت مرگ خفگی نیست و مقتول پیش از حلق‌آویز شدن به علت ضربه مغزی فوت شده است.

وی همچنین اعلام کرده هنوز مشخص نیست ضربه مغزی به وسیله چه جسمی صورت گرفته اما آنچه مشخص است علت مرگ ضربه سخت به سر بوده است.

بچه‌های هم‌خوابگاهی سحر همچنین گفتند: شب گذشته (پنجشنبه شب) تا ساعت 12 شب «سحر» در اتاق ما بود و حالش نیز خوب بود. آنها همچنین گفتند: ساعت 12 شب سحر در حالی به اتاق خود رفت که هیچ یک از هم‌اتاقی‌هایش در اتاق حضور نداشتند و برای تعطیلی آخر هفته به شهرهای خود رفته بودند.

وضعیت خوابگاه دانشکده علوم پزشکی مساعد نیست

شنیده‌های از وضعیت دانشکده علوم پزشکی دانشگاه همدان (که این قتل در آنجا اتفاق افتاده) همچنین حاکی از آن است که این دانشکده هنوز به طور کامل ساخته نشده است و کارگران ساختمانی در این ساختمان در حال کار و رفت و آمد هستند. این دانشگاه که گفته می‌شود تقریبا 80 درصد آن ساخته شده است هنوز قفل و در و پیکر درست و حسابی و مشخصی ندارد و دانشجویان با ورود کارگران در بعضی ساعات شبانه‌روز با مشکل مواجه بودند.

راز این قتل در حالی سر به مهر دارد که خیلی از دوستان «سحر» (مقتول) معتقد هستند کارگران ساختمان که در آن محوطه مشغول به کار هستند این جنایت را رقم زده‌اند. این در حالی است که دوستان دیگر سحر به گفتند سحر که 19 سال داشت با هیچ کس ارتباط نداشت و ممکن نیست کسی به دلیل مسائل عشقی این قتل را انجام داده باشد. این در حالی است که در ابتدای خبرساز شدن این ماجرا خیلی‌ها می‌گفتند موضوع قتل نبوده و احتمال خودکشی نیز وجود دارد که این فرضیه با نظر کارشناس پزشکی قانونی مبنی بر ضربه مغزی پیش از حلق‌آویز شدن از بین رفته و دیگر احتمال چنین فرضیه‌یی وجود ندارد.

دوستان سحر که همگی از خوش برخورد و بذله‌گو بودن مقتول سخن می‌گفتند، معتقد هستند سحر با کسی مشکل نداشته و حتما اشخاص غریبه و با آزار و اذیت وی را به قتل رسانده‌اند.

در هر حال کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی همدان در حالی پیگیری این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند که عامل یا عاملان جنایت با صحنه‌سازی پس از قتل، حرفه‌یی عمل کرده و سرنخی بر جای نگذاشته‌اند.

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد