اخبار شهرستان مبارکهمطالب ویژه

آمريكا بايد در عمل نشان دهد كه خواهان مذاكره است

به گزارش پرتال مرجع شهرستان مبارکه، حجت الاسلام محمدي در خطبه هاي نماز جمعه مباركه افزود: آمريكا بايد دارايي هاي بلوكه شده ايران در بانك ها غربي را آزاد كند و دست از تحريم ها و جنگ تبليغاتي بردارد.
وی گفت: مردم ايران به دليل خود برتر بيني، عهد شكني، غرور و تاثيرپذيري آمريكا از صهيونيست ها هيچ گاه به اين دولت اعتماد نكرده و نخواهند كرد.
امام جمعه مباركه با بيان اينكه انقلاب اسلامي، عزت را به مردم ايران بازگرداند و آحاد ملت بايد از اين عزت ملي محافظت كنند، گفت: عزت و اتحاد ملي و آرمان هاي والاي نظام، از اول انقلاب تا به امروز كشور را حفظ كرده و بايد مورد توجه قرار گيرند.
وی همچنين گفت: در سيزدهم آبان به آمريكا و ديگر متحدانش مي گوييم ملت ايران بيدار است و هيچگاه از آرمان و ارزش‌هاي انقلاب خود كوتاه نخواهد آمد.
محمدی همچنين با اشاره به برگزاري آيين بزرگ حج ابراهيمي گفت: هدف از انجام فريضه الهي حج، اطاعت از خداوند و نفي هر گونه شرك و بت پرستي و نفي حاكميت طاغوت است.
وی با قدرداني از تلاش و كوشش نيروي انتظامي گفت: امنيت حاكم بر جامعه و ثبات و آرامش كنوني در سايه تلاش نيروي انتظامي محقق شده و همه وظيفه داريم اين نيرو را به جهت رسيدن به امنيت پايدار بيش از پيش ياري كنيم.
امام جمعه مباركه ولايت پذيري و در خط ولايت بودن نيروي انتظامي را بزرگترين افتخار براي اين نيرو ذكر كرد و گفت: امروز برغم توطئه دشمنان نظام و مزدوران داخلي و خارجي، ايران اسلامي يكي از كشورهاي امن دنياست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا