کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39
جلسه كميته آموزش مهارت شهرستان مباركه؛

معاون فرماندار مبارکه: آموزش هاي فني و حرفه اي باعث افزايش اشتغال، توليد ثروت و ايجاد رفاه و آرامش در جامعه است

شناسه خبر: 61497 - یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - سرویس: اخبار شهرستان مبارکه - چاپ

سلطاني در جلسه كميته آموزش مهارت شهرستان به تحليل ماهيت امر آموزش مهارتهاي فني و حرفه اي پرداخت و افزود: از دستاوردهاي آموزش مهارت هاي فني وحرفه اي را مي توان افزايش اشتغال و به تبع آن توليد ثروت و ايجاد رفاه و آرامش در جامعه ذكر كرد.

وي در ادامه، موضوع نياز سنجي در امر آموزش را از بنيادي ترين امور در مركز آموزش فني و حرفه عنوان نموده و در اين راستا از مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان خواست: با توجه به امكانات و پتانسيلهاي شهرستان، به خصوص در حوزه كشاورزي ، آموزش مهارت ها را به اين سمت سوق دهند و از آموزش مهارتهايي كه كاربرد خاصي در شهرستان ندارد تا حد امكان اجتناب نمايند.

سلطاني با بيان اينكه اين كميته با حمايت از ايجاد مشاغل خرد و روستايي مي تواند در توسعه كشور و ايجاد بستر اشتغالزايي براي جوانان سهم بسزايي را داشته باشد تصريح كرد:بايد براي برطرف شدن مشكل بيكاري در اين شهرستان راهكارو چاره‌اي انديشيده شود و همه دستگاه‌ها بايد تلاش كنند تا زمينه‌ها و فرصت‌هاي اشتغال را براي جوانان شهرستان فراهم كنند.

 وي با تاكيد بر تداوم تشكيل جلسات كميته مهارت آموزي و كارشناسي تخصصي در بخش هاي مختلف، سياست گذاري و برنامه ريزي با رويكرد فرهنگ سازي آموزشهاي مهارتي با هدف ايجاد اشتغال پايدار را خواستار شد وافزود: اميدواريم با برگزاري اين جلسات در رفع و يا كاهش نرخ بيكاري استان گامي برداشته شود

39
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد