کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39
جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان مباركه؛

فرماندار مبارکه: اعضاي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان بايستي براي بر طرف نمودن مشكلات و مسائل فرهنگي تلاش نمايند

شناسه خبر: 60952 - چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - سرویس: شهرستان مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

علي اصغر ذاكري فرماندار در جلسه شوراي فرهنگ عمومي با بيان اينكه مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در ديدار با ائمه جمعه، ائمه جمعه را فرمانده قرارگاه فرهنگي هر شهر خواند، افزود: ائمه جمعه بايد مسائل فرهنگي شهر خود را بررسي و جهت جمع بندي و عملياتي شدن به شورا مطرح نمايند.

به گزارش پایگاه خبری شمس، علي اصغر ذاكري به دغدغه مقام معظم رهبري كه مسائل فرهنگي است اشاره نمود و افزود: همه اعضا بايستي براي بر طرف نمودن مشكلات و مسائل فرهنگي تلاش نمايند و به طور فعال در جلسات شوراي فرهنگ عمومي شركت كنند.

وي به پيش بيني هفته فرهنگي شهرستان اشاره نمود و افزود: در صورتي كه اعضا براي نامگذاري هفته فرهنگي شهرستان مباركه پيشنهادي داشته باشند مي توانند موارد را مكتوب به كميته فرعي ارائه نموده كه پس از بررسي در آن كميته در شوراي اصلي مطرح گرددو به تصويب برسد.

 ذاكري از صدقي نماينده دفتر مطالعات و تحقيقات فرهنگي و مذهبي به منظور ارائه طرح فرهنگي در جلسه تشكر نمود و پيشنهاد كرد: كميته اي با حضور اداره ارشاد و فرهنگ اسلامي،آموزش و پرورش،بسيج، دانشگاهها و اداره تربيت بدني تشكيل شود وپيش نويس طرح فرهنگي در آنجا بررسي و پس از تصويب نهايي جهت عملياتي نمودن در شوراي فرهنگ عمومي مطرح گردد.

http://mobarakeh.gov.ir//dorsapax/data/sub_22/file/h82a2261.jpg
39
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد