اخبار شهرستان مبارکه

دولت، دست فولاد را در صادرات و واردات باز بگذارد

به گزارش سایت شمس شهرستان مبارکه ، بهرام سبحانی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل فولاد مبارکه سپاهان در سالن اجتماعات نگین نقش جهان سپاهان شهر وابسته به تعاونی مسکن فولاد اظهار کرد: آن‌چه که امروز به‌عنوان فولاد و غول فولادی مطرح است، حاصل زحمت مسئولان از آغاز تأسیس و انتقال آن از هرمزگان تا کنون است.

وی افزود: این کارخانه در دوره‌های مختلف فراز و نشیب‌های زیادی داشته و این‌که این فولاد در دوران جنگ و شرایطی که تمام نیروها به جبهه اعزام شده و در پشتیبانی فنی و مهندسی نیز فعالیت زیادی داشت.

مدیر عامل فولاد مبارکه تصریح کرد: توسعه، نکته مهم در صنعت فولاد است و با عدم توسعه فولاد مرگ دیگر صنایع فرا می‌رسد و فولاد نباید از این روند جهانی خود را مستثنی داشته و باید جایگاهی را در تولید جهانی برای خود قرار دهد.

وی بیان کرد: باید با سرمایه‌گذاری صحیح این گلوگاه‌ها را رد کرده و از هر لحاظ توسعه داشت و ما نباید با تعریف محدودیت‌ها و تحریم‌ها، توسعه در خارج از کشور کاهش یابد.

سبحانی خاطرنشان کرد: اگرچه بازار خوبی را در دنیا داشته ایم اما باید کامل به سمت بازارهای خارجی بچرخیم تا آسیب‌پذیری کاهش یابد که در این زمینه از مسئولان می‌خواهیم که در واردات و صادرات دست ما را کمی بازتر گذارند تا خود تنظیم بازار را در دست گیریم.

وی افزود: باید به فولاد اعتماد شود و بی‌اعتمادی‌ها می تواند ضربه سنگینی به فولاد بزند و باید در مدیریت منابع دقت شده و سهام‌داران عمده در دریافت سود خود تحمل داشته و سود در داخل برای توسعه بماند.

مدیر عامل فولاد مبارکه درباره محیط زیست بیان کرد: در زمان طراحی ساختار فولاد، پست مدیریتی توسعه و تکامل منطقه‌ای در آن طراحی شد و برای کمک به منطقه و توسعه منطقه‌ای و هر آن‌چه که لازم است، اقدام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا