کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39

جلسه پرسش و پاسخ هیات رئیسه دانشگاه آزاد مبارکه با دانشجویان

شناسه خبر: 28923 - چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - سرویس: دانشگاه های مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

به گزارش پایگاه خبری شمس شهرستان مبارکه، سرپرست دانشگاه واحد مبارکه در جلسه پرسش و پاسخ هیات رئیسه دانشگاه با دانشجویان گفت: قطعا دانشگاهی تحول انگیز، نوآور و خلاق مستلزم وجود یک فضای با نشاط و آزاد برای ابراز نظر کردن و مشارکت فعال در برنامه های فرهنگی، آموزشی است.
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان به تفکیک رشته ها با هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحدمبارکه در آمفی تئاترواحد مبارکه برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی واحد دکتر عبداله هادی سرپرست واحدمبارکه گفت: امیدوارم که نشست در فضای همکاری، همراهی و همدلی برای حل مسائل و مشکلات باشد .دکتر هادی افزود: باید برای پیشرفت علمی و فناوری دانشگاه و کشور تلاش کنیم و مطمئنا تلاش دانشگاه برای رشد علمی و توانمندی های دانشجویان است زیرا سرمایه های اصلی دانشگاه و کشور شما دانشجویان عزیز هستید.
وی گفت: دانشگاه ها بایداز آموزش محور به سمت دانشگاه های پژوهش محوروکارآفرین حرکت کنند .وی ادامه داد: قطعا دانشگاهی تحول انگیز، نوآور و خلاق مستلزم وجود یک فضای با نشاط و آزاد برای ابراز نظر کردن و مشارکت فعال در برنامه های فرهنگی، آموزشی است. سرپرست واحد مبارکه نیز طی سخنان خود اشاره کرد انشاءاله برگزاری چنین جلساتی بتواند منشاء تصمیم گیری و تسریع امور و ارائه خدمات شما دانشجویان باشد. دکتر هادی افزود مدیریت دانشگاه نیز نیاز به گفتگو و شنیدن نقاط ضعف ها ، قوت ها و کاستی دارد ونظرات شما دانشجویان عزیز می تواند در جهت دهی ذهن مدیریت دانشگاه موثر باشد. ایشان بر تشکیل جلسات منظم و متوالی در دانشکده ها در سه بخش اساتید ،کارکنان و دانشجویان تاکید نموده و اشاره کرد، دانشجویان می توانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به صورت حضوری، از طریق صندوق های ارتباط با ریاست دانشگاه که دردانشکده ها نصب شده وهمچنین از طریق ایمیل PRESIDENT@MAU.AC.IRیا سیستم پیامک 10003161 مطرح نمایند.
دکتر مسعود فولادی معاون آموزشی واحد نیز تصریح کرد : برگزاری جلسات پرسش و پاسخ همانند یک گفتگوی خانوادگی است که در کمال آرامش ، امنیت و آزادی برگزار می گردد و دانشجویان می توانند نظرات خود را جهت پیشبرد دانشگاه با هدف منفعت جمعی ارائه نمایند و دیدگاه های دانشجویان می تواند در نگرش مدیریتی اثر بخش باشد.وی افزود: از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی این است که به درآمدهای کشوروابسته نبوده و هیچ بودجه ای دریافت نمی کند وفقط از محل شهریه دانشجویان فعالیت می نماید.لذاهمیشه جهت بهبودکیفیت آموزشی تلاش نموده و دراین راستا از انتقادات وپیشنهادات سازنده استقبال می نماید.لازم به توضیح است در این جلسه دانشجویان در فضایی صمیمی به بیان ایده ها، نظرات و انتقادات خود پرداختند.

IMG_0643 IMG_0732 IMG_0751

39
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد