کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39

سومین همايش ملی کاربردعلوم ورزشی درپیشرفت تربیت بدنی و ورزشی قهرمانی در دانشگاه آزاد مبارکه

شناسه خبر: 28448 - دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - سرویس: دانشگاه های مبارکه, مطالب ویژه - چاپ
به گزارش پایگاه خبری شمس شهرستان مبارکه با هدف فراهم آوردن زمينه ارائه آخرين يافـته هاي علمی در تربيـت بـدنی و علوم ورزشی و ايجاد بســتری مناسب جهت جذب اساتيد و دانشجويان برای تحقيق و پژوهش و در نهايت بهره گيری از يافته های پژوهشی در راستای بررسی و حل مشکلات و موانع موجود در راه توسـعه ورزش کشـور علی الخـصوص اسـتان اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در نظر دارد سومین همايش ملی “کاربردعلوم ورزشی درپیشرفت تربیت بدنی و ورزشی قهرمانی” را برگزار نمايد.
دکترعبداله هادی سرپرست دانشگاه و رییس همایش دراین خصوص بیان داشت : با استعانت از درگاه خداوند متعال و پس از برگزاری موفقیت آمیز دودوره همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی، سومین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴برگزارشود.
وی افزود: هدف ازاین همایش، هم‌اندیشی و هم‌فکری دانشجویان علوم ورزشی با رویکردی کاربردی است. بدون تردید، حضور اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان در این همایش، تاثیر زیادی در رشد و ارتقا علوم ورزشی در بین دانشجویان خواهد داشت.
دکتر سیداحمدطبائیان دبیر کل این همایش افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه مفتخر به برگزاري سومین همايش ملی “کاربردعلوم ورزشی درپیشرفت تربیت بدنی و ورزشی قهرمانی” با هدف توانمند سازي و تبادل يافته هاي علمي دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي سراسر كشور مي باشد. ضمن اين كه اين همايش فرصت مغتنمي است براي دانشجويان تربيت بدني و علوم ورزشي كه يافته هاي علمي خود را به معرض داوري و قضاوت اساتيد و بزرگان اين حوزه گذاشته و با طرح پژوهش هاي علمي خود در جمع متخصصان و صاحب نظران اين  دانش  نواقص و مشكلات كار خود را يافته و اصلاح نمايند. لازم به توضيح است اين همايش 30 و 31 اردیبهشت ماه سال جاری به مدت دو روز در واحد مبارکه برگزار خواهد شد.
خانم دکتر مشکاگشا دبیرعلمی همایش گفت: از بهمن ماه سال93 پذیرش مقالات آغاز شد که 220 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد و با نظر هیات داوران تعداد120 مقاله در رشته های مختلف ورزشی پذیرش شد.
دبیر علمی همایش اظهار داشت: مقالات در محورهای مدیریت وبرنامه ریزی ورزشی،فیزیولوژی ورزشی،روانشناسی ورزشی ورفتارحرکتی،بیومکانیک ورزشی،حرکات اصلاحی وآسیب شناسی ورزشی  ارسال و به دو صورت سخنرانی و پوستر در همایش ارائه می شود.
وی کیفیت مقالات ارسال شده را طبق نظر هیات داوران در سطح بالا دانست و افزود: شرکت کنندگان در همایش به مدت دو روز مقالات خود را با حضور اساتید بزرگ و متخصص تربیت بدنی و علوم ورزش ارایه می کنند.
Poster-Uni-end(1)
39
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد