» 1مبارکه » اخبار شهرستان مبارکه » معاون وزیر ورزش و جوانان در مبارکه: دولت توجه ویژه به ورزش دارد
اخبار شهرستان مبارکه - مطالب ویژه

معاون وزیر ورزش و جوانان در مبارکه: دولت توجه ویژه به ورزش دارد

اسفند 15, 1393 006

معاون وزارت ورزش و جوانان با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به ورزش گفت: رویکرد دکتر روحانی به ورزش پویاست و ایشان ورزش را بالاتر و وسیع تر از یک تفریح بلکه نوعی دیپلماسی، اشتغال و اقتصاد می داند.

به گزارش ایرنا، سید مناف هاشمی عصر جمعه در بازدید از اماکن ورزشی شهرستان مبارکه استان اصفهان افزود: با رویکرد دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش و جوانان به ورزش، جایگاه اصلی ورزش در جامعه مشخص خواهد شد.

هاشمی با بیان اینکه در حوزه ورزش انتظارات، توقعات و نیازهای زیاد وجود دارد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری همیشه و در همه جا پشتیبان ورزشکاران بوده اند و بعد از موفقیت ها، همواره اولین پیام تبریک از جانب ایشان و ریاست جمهوری کشور بوده است.

وی با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام ورزشی در کشور به یک معظل برای وزارت ورزش و جوانان تبدیل شده، گفت: قرار است سال آینده تفاهمنامه ای بین وزارت کشور و وزارت ورزش و جوانان ‎امضا شود تا پروژه های نیمه تمام، توسط شهرداری ها و ارگان های غیر دولتی تکمیل شود و مورد استفاده همان مراکز قرار بگیرد.

معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه شهرداری ها و نهادهای خصوصی می توانند در تکمیل پروژه های عمرانی با وزارت ورزش و جوانان همکاری کنند، افزود: هدف ما این است که نهادهای عمومی غیردولتی را به وظیفه خودشان نزدیک تر کنیم تا در راه اندازی و بهره برداری بهتر این پروژه ها کمک شود.

وی با بیان اینکه شهرداری ها حوزه ورزش در شهرها را تحت امر خود دارند، گفت: هر اندازه سرمایه گذاری در حوزه ورزش افزایش یابد 10 برابر بیشتر از هزینه های مختلف در بخش درمان کاسته خواهد شد.

معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: 30صدم مترمربع سرانه فضای ورزشی در استان اصفهان در شان این استان نیست.

هاشمی با بیان اینکه در سالهای گذشته به حوزه ورزش کم توجهی و کم لطفی شده است، تصریح کرد: ورزش حوزه کمک بگیر است و باید غیر از وزارت ورزش از ظرفیت سایر دستگاهها و ارگانها در زمینه ورزش کمک بگیریم.

معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: در بخش تجهیزات، البسه و اقلام ورزشی توجه بیشتری به شهرستان مبارکه خواهیم داشت و ورزشکاران را تا آنجا که در توان ما باشد مورد حمایت قرار خواهیم داد.

وی با اشاره به ضرورت توجه به ورزش روستاها گفت: در سال جدید با افزایش نقدینگی سعی خواهیم کرد کمک های بیشتری در روستاها در راستای توسعه ورزش داشته باشیم.

http://tonekanews.ir/wp-content/uploads/2013/09/ImageThumb-1.jpg

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد زارع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×