کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39

بخش هایی از سخنرانی مسئولین در روز 22 بهمن شهر مبارکه

شناسه خبر: 24689 - چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - سرویس: اخبار شهرستان مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

نماینده سابق ولی فقیه در نیروی هوایی سپاه گفت: امروز شرایط بگونه ای است که هر تحولی در جهان حتی در قلب آمریکا، به تحولات آسیای جنوب غربی و تحولات درون ایران مرتبط است.

به گزارش پایگاه خبری شمس شهرستان مبارکه، حجت الاسلام و المسلمین « سید احمد میرمرشدی » روز چهارشنبه در مراسم راهپیمایی مردم مبارکه به مناسبت 22 بهمن افزود: انقلاب اسلامی ایران امروز به عنوان محور تمامی تحولات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جهان، منطقه خاورمیانه و بویژه جهان اسلام محسوب می شود.
وی با بیان اینکه مهمترین کار و دستآورد انقلاب اسلامی، تغییر ماهیت خاورمیانه است، تاکید کرد: باپیروزی انقلاب اسلامی ایران، همه نقشه هایی که نظام سلطه برای منطقه خاورمیانه در سر پرورانده بود، نقش بر آب شد و امروز پس از گذشت 36 سال، خاورمیانه حیات خلوت آمریکا و انگلیس نیست.
نماینده سابق ولی فقیه در نیروی هوایی سپاه اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی به جهان صادر شده است و آمریکا دیگر نمی تواند ادعای کدخدایی جهان را داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه موفقیت های زیادی در صدور انقلاب اسلامی حاصل شده است، افزود: تحولات امروز یمن، عراق، سوریه، لبنان و حتی اعتراضات بحرین و افزایش جبهه مقاومت در منطقه در راستای صدور پیام انقلاب اسلامی به کشورهای جهان ایجاد شده است.

 

امام جمعه مباركه گفت: حضور آگاهانه و باشكوه ملت ايران در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن لازم و يك فريضه است زيرا كه موجب تقويت حفظ نظام اسلامي و خنثي سازي توطئه هاي دشمنان مي‌شود

حجت‌الاسلام والمسلمين محمد جواد محمدي از يوم‌الله ۲۲بهمن با عنوان پيروزي خون بر شمشير و نور بر ظلمت ياد كرد و ضمن تبريك اين روز به ملت ايران و همه آزادي‌خواهان جهان گفت: انقلاب اسلامي ايران انفجار نور درجهان ظلماني مستكبران بود.
حجت الاسلام محمدي با بيان اينكه اين انقلاب در مسير الهي و با رهبري ولايت فقيه آغاز شد، افزود: بصيرت، حراست و درايت سه ويژگي بارز در امام خميني(ره) بود كه موجب اين انفجار نور در جهان اسلام شد.
وي تصريح كرد: اكنون وظيفه يكايك ملت ايران است كه با تبعيت از مقام معظم رهبري از اين نور و انقلاب اسلامي كه ثمره سال‌ها مجاهدت ملت ايران است پاسداري و حراست كنند.
امام جمعه مباركه يوم‌الله ۲۲ بهمن را روز تاريخي اسلام در مقابل كفر و زياده‌خواهي غرب دانست و اظهار كرد: همه ملت ايران بايد اين يوم‌الله را گرامي بدارند.
وي بر حضور باشكوه‌تر ملت ايران در راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن تاكيد كرد و ادامه داد: حضور جدي و بامعناي همه اقشار ملت در راهپيمايي ۲۲ بهمن براي حفظ نظام و خنثي كردن توطئه‌هاي پيچيده و مستمر آمريكا و صهيونيست و غرب و نيز براي ارتقاء قدرت جمهوري اسلامي در جهان اين نوع حضور بر همه لازم و بلكه يك فريضه است.
حجت الاسلام محمدي با اشاره به اينكه امام خميني(ره) حفظ نظام را اوجب واجبات مي دانستند افزود: حضور در راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن يكي از وظايف ما در حفظ نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.
وي خاطرنشان كرد: از خداوند متعال توفيق همه خدمتگزاران و پاسداران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را مسئلت داريم.

 

فرماندار شهرستان مباركه راهپيمايي ۲۲ بهمن را يك حركت تاثير گذار در برابر استكبار جهاني و دشمنان نظام قلمداد كرد و گفت: راهپيمايي باشكوه ۲۲ بهمن، ايران را در مقابل تهديدات و فشارهاي دشمنان بيمه خواهد كرد.

سيد محمد علي احمدي ، ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن يوم الله ۲۲ بهمن ، اظهار كرد: حمايت و پشتيباني مردم از نظام يكي از مهم‌ترين فاكتورها براي تقويت انقلاب و كشور است كه همواره مردم در اين زمينه خوش درخشيده‌اند.
احمدي با بيان اينكه از ابتداي پيروزي انقلاب اين نظام توانسته بسياري از مشكلات را با كمك و حمايت مردم رفع كند و موانع را پشت سر بگذارد ، افزود: اين بار نيز مردم غيور ايران در راستاي لبيك به نداي رهبر براي حمايت از نظام، ‌با شور و شكوه در راهپيمايي ۲۲ بهمن شركت مي‌كنند.
وي با اشاره به اينكه امسال راهپيمايي ۲۲ بهمن از حساسيت بالايي برخوردار است، خاطرنشان كرد: نگاه رسانه‌ها در سطح جهان به حضور مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن، همواره نگاه تحليلي بوده و هست.
فرماندار شهرستان مباركه با بيان اينكه در حال حاضر فشار قدرت‌ها بر ايران شدت گرفته است، ادامه داد: نياز است مردم با تمام توان و احترام به خون شهدا و همچنين پاسخ كوبنده به قدرت‌هاي جهان در حمايت از نظام و انقلاب، حضور پررنگ داشته باشند.
احمدي راهپيمايي ۲۲ بهمن را يك حركت تاثير گذار در برابر استكبار جهاني قلمداد كرد و گفت: راهپيمايي باشكوه ۲۲ بهمن، ايران را در مقابل فشارهاي دشمنان بيمه خواهد كرد.
وي با اشاره به اينكه با حضور پرشكوه مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن ماه، هر ساله رويكردها و ديدگاه‌ها در نظام بين‌الملل نسبت به ايران تغيير مي‌كند، ابراز داشت: يكي از فاكتورهاي اساسي در روند مذاكرات هسته‌اي، حمايت مردم است چراكه هرچه حمايت‌هاي مردمي بيشتر باشد، عقب‌نشيني دشمن از مواضع خود بيشتر خواهد شد. فرماندار مباركه حضور مردم در اين راهپيمايي ۲۲بهمن را پشتوانه‌اي محكم براي تيم مذاكره‌كننده دانست و افزود: مردم غيرتمند ايران همواره در شرايط حساس حامي نظام و انقلاب بوده و امسال نيز مردم با نگاه تيزبينانه خود باشكوه‌تر از سال‌هاي گذشته در اين راهپيمايي شركت دارند.

 

نماينده مردم شهرستان مباركه در مجلس شوراي اسلامي گفت: راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن روز نااميدي دشمنان است.

علي ايرانپور با بيان اينكه راهپيمايي ۲۲ بهمن پاسخ به توطئه‌هاي دشمنان است اظهار داشت : راهپيمايي ۲۲ بهمن روز پاسخ به اقداماتي است كه دشمنان براي از پا درآوردن نظام اسلامي و ملت ايران به كار بسته‌اند.
ايرانپور با بيان اينكه يوم‌الله ۲۲ بهمن سالروز پيروزي نيروهاي حق عليه باطل بود، اظهار كرد: اهميت ۲۲ بهمن در شرايط امروز جهان بيش از گذشته مشخص است چراكه به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي، ايران امن‌ترين كشور منطقه به حساب مي‌آيد.
وي افزود: در طول ۳۶ سال گذشته، استكبار براي ضربه زدن به نظام مقدس جمهوري اسلامي به هر ترفندي دست زده اما با لطف خدا و رهبري‌ داهيانه مقام معظم رهبري راه به جايي نبرده است.
نماينده مردم مباركه در مجلس با اشاره به اينكه حضور مردم در يوم‌الله ۲۲ بهمن توطئه‌هاي دشمنان را خنثي مي‌كند، تصريح كرد: مردم همواره در طول سال‌هاي متمادي با حضور خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن پشتيباني خود را از نظام و رهبري اعلام كردند.
وي با تأكيد بر اينكه تمام نگاه‌ها در ۲۲ بهمن به سوي مردم ايران دوخته شده، ادامه داد: مردم جهان مي‌خواهند ببينند آيا تحريم‌هاي ناجوانمردانه اقتصادي عليه ايران توانسته از محبت مردم به نظام بكاهد يا خير؛ كه مطمئناً به مانند هميشه دشمنان را نااميد خواهيم كرد.
ايرانپور خاطرنشان كرد: امروز كه مذاكرات هسته‌اي ايران با قدرت‌هاي جهاني در حال برگزاري است، كشورهاي خارجي به دنبال اين هستند در صورت كمرنگ بودن حضور مردم در راهپيمايي، با اعمال فشار بيشتر حقوق ايران را ناديده بگيرند كه البته هرگز موفق نخواهند شد.
وي با اشاره به اينكه مردم با حضور خود در روزهاي حساس و بحراني در طول ۳۶ سال نشان دادند به آرمان‌هاي نظام پايبندند، گفت: سال‌هاي سال دشمنان تلاش كردند انقلاب را به هر وسيله‌اي كه شده از راه اصلي خود منحرف كنند و ناكام ماندند.
وي با بيان اينكه پايداري ملت باعث قدرت ايران شده است، اظهار كرد: در حال حاضر دشمنان اعلام كردند توان مقابله با ايران را ندارند و بايد آن را به عنوان عنصر تأثيرگذار در جهان بپذيرند.
ايرانپور تأكيد كرد: ۲۲ بهمن جشن بزرگ ملت ايران براي پيروزي اسلام بر كفر است و به همين دليل مردم توجه ويژه‌اي خواهند داشت و با حضور خود دشمنان قسم‌خورده انقلاب را بار ديگر نااميد مي‌كنند.

IMG_9104
منبع: ایرنا و روابط عمومی شهرداری مبارکه
39
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد