کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
39

بيانه دانشگاه آزاد اسلامي واحد مباركه به مناسبت دهه فجر

شناسه خبر: 23633 - دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ - سرویس: دانشگاه های مبارکه, مطالب ویژه - چاپ
بسمه تعالی
انقلاب ما براساس يك ايمان بود ./امام خامنه ای(مد ظله العالی)
طلوع فجر بیست و دومین روز از بهمن ماه سال57سرآغاز عصری است که مستضعفان عالم بارهبری خمینی کبیر برعلیه  استعمار خارجی و استبداد داخلی آغاز کرده بودند و با لبیک به ندای فرزند خلف حسین بن علی (ع) ،ظلم و جور طاغوتیان را درهم شکسته و انقلاب مستضعفان و حاکمیت اسلام را بر ایران عزیز رقم زدند. این صدای ظلم ستیزی پیر خمین بود که مستضعفان و مظلومان عالم را از خواب غفلت بیدار کرده و آنها را به تلاش و مبارزه در راه آرمان ها کشانده و اکنون نام انقلاب و نام امام دنیای اسلام را فراگرفته است و این چنین حیاتی دیگر به مسلمان جهان داد وهرجا مسلمانی زندگی می کند به مسلمان بودن خود افتخار می کند ومعارف و شعارهای اسلام راسرلوحه زندگی خود قرار می دهد واین گونه اسلام تاقلب دنیا غرب فرا رفته است  . اکنون که انقلاب اسلامی وارد سی و ششمین سال از حیات پربار خود می شود با نگاه به گذشته می بینیم که کشتی این نهضت عظیم با رهبری های مدبرانه امام عزیز و نایب بر حقش امام خامنه ای (مدظله العالی )از سیلاب بحران ها و طوفان های سهمگین وخطرات گوناگون به سلامت عبور کرده است و به تکیه گاه عظیمی برای ملل مستضعف تبدیل شده است.
نگاهی به تاریخ سی و ششمین ساله انقلاب نشان می دهد که باتلاش وهمت وایستادگی مردم در عرصه های مختلف کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی هرروز بیش از روز دیگر پربارترشده است و پیشرفت ها و دستاوردهای عظیمی در سایه انقلاب اسلامی ؛کشورمان را به قله های علم و پیشرفت رسانده است. ایران عزیز درتراز کشور های پیشرفته و شاخص جهان از لحاظ علمی و فناوری رسیده است و در علوم و فنون مختلف جزء چندین کشور برجسته دنیامحسوب می شود واین گونه استقلال کشور را هم که یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بود به ارمغان آورد  و ایران اسلامی را از زیر یوغ استعمار ابر قدرت ها آزاد کرد.حال که این پیشرفت و اقتدار از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل شده است زمینه شکرگزاری ودرک این نعمت عظیم الهی را دوچندان می کند. امروز نسل جوان ما با آشنایی با ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی هم پای امام خویش در تمام میادین ،حافظ این دستاوردها وآرمان هاهستند.
اکنون که درسال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی،مردم عزیز کشورمان با حضور درپای صندوق های رأی حماسه آفریدند حال نوبت دولت مردان است که با تکیه برتوان داخلی حماسه اقتصادی را رقم زنند وبا حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب درعرصه های مختلف فرهنگی واقتصادی وفن آوری های نوین راه رشد وپیشرفت آنهارا تسهیل وتسریع نماید.
اماآنچه دولتمردان کشورمان باید در صحنه تعامل با دنیا مد نظر داشته باشند.مواضع اصولی نظام اسلامی است که برگرفته از مبانی ناب اسلام محمدی (ص) است که به هیج وجه قابل معامله و مصالحه نیست و هرگز نباید در این زمینه عقب نشینی ویا تساهل صورت بگیردووعده ووعید های دشمنان قسم خورده انقلاب نباید لحظه ای مورد غفلت قرار بگیرد.
بسیج اساتید،کارکنان ودانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه ضمن بیعت مجدد با آرمان های امام راحل (ره)وشهداء انقلاب اسلامی وحضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی )در آستانه یوم الله22بهمن از تمامی اقشار ملت عزیز و بصیر کشورمان می خواهیم  که با حضور در راهپیمایی عظیم 22بهمن یک بار دیگر توطئه های دشمنان اسلام را نقش برآب نمایند وحماسه ای دیگری را خلق کنند که در تاریخ انقلاب به یادگار بماند.ان شاءالله
من الله التوفیق
بسیج اساتید،کارکنان ودانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه
بهمن ماه 1393
20110201141725901_fajr89-01
39
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

    تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد