اخبار ورزشی

فال روز 22 فروردین 1393

فال روزانه متولدین فروردین

امروز انرژی ذهنی و فیزیکی کمی دارید و نمی توانید از خلاقیت های خود هم استفاده کنید، این مساله شما را در حالت افسردگی قرار خواهد داد. امروز می خواهید همه کاری انجام دهید و عدم توانتان در این امر موجب عصبانیت شما می شود. شاید بهتر باشد خیلی سخت نگیرید و بعدازظهر را سینما بروید و یک فیلم پرهیجان یا ترسناک تماشا کنید. این کار باعث می شود تا انرژی خود رادوباره به دست بیاورید. امروز مکالمه جالب و خوشایندی با فرد موردعلاقه خود خواهید داشت. شاید چیزی میان شما تغییر کند که باعث بهبود رابطه شما شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما همیشه از اینکه با دیگران صحبت می کنید بسیار خوشحال هستید و از آنها انرژی مثبت می گیرید. اما امروز به هیچ عنوان دوست ندارید با کسی تعامل داشته باشید. حتی دوست ندارید جواب تلفن های خود را بدهید. انرژی شما در پایین ترین حد خود قرار دارد. اما بهتر است بعدازظهر بیرون بروید و از هوای خوب بهاری لذت ببرید. قدم زدن در پارک و فضای سبز می تواند حالتان را بهتر کند. نگران چیزی نباشید خیلی زود دوباره به خود همیشگی باز خواهید گشت. اما در رابطه عاشقانه خود بسیار انرژی دارید و مدام دوست دارید با فردی که دوستش دارید حرف بزنید. شاید بهتر باشد از این فرصت استفاده کنید و در مورد احساسات واقعی خود با او صحبت کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز دوستان از شما می خواهند با هم بیرون بروید اما شما نه حال دارید نه حوصله. موقعیت مالی شما نیز چندان خوب نیست و همین باعث می شود تا از این دورهمی اجتناب کنید. اما با مدیریت هزینه های خود می توانید هم تفریح کنید هم از عهده مخارج زندگی بر بیایید. دوست ندارید بعدازظهر را تنها در خانه بمانید. یکی از دوستان خود را دعوت کنید تا نزد شما بیاید و با هم فیلم تماشا کنید. امروز انرژی زیادی برای حرف زدن دارید. بسیار دوست دارید با فردی که دوستش دارید وارد مکالمه شوید و از حرف زدن با او خسته نخواهید شد. کمی هم خودشیرینی می کنید تا بیشتر خود را در دل او جا کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز احساس می کنید انرژی بسیاری دارید و می خواهید بیرون بروید و ورزش کنید. اما مسوولیت های بسیاری که روی دوش شما قرار دارند، مانع از این کار می شوند. این مساله باعث می شود همه انرژی خود را از دست بدهید و در حالت افسردگی و خمودگی قرار بگیرید. اما در این دام گرفتار نشوید. با سرعت بیشتری کارهای خود را انجام دهید و بعدازظهر بیرون بروید و از طبیعت و هوا و انرژی های مثبت لذت ببرید. اگر تلاش می کنید تا رازهای کوچکی را از عشق خود مخفی کنید، این مساله می تواند به ضرر شما تمام شود. او می تواند در میان حرف های شما متوجه شود یا چیزی را از او مخفی می کنید، یا همه حقیقت را بیان نمی کنید. تا وقتی صادق نباشید، نمی توانید از رابطه خود به طور کامل لذت ببرید.

فال روزانه متولدین مرداد

انرژی های شما امروز بسیار پایین هستند و به بودن در میان آدم ها هیچ علاقه ای ندارید. از طرف دیگر، حوصله در خانه ماندن را هم ندارید. کمی کلافه هستید نمی دانید دقیقا چه می خواهید. بهترین کاری که می توانید برای این حال خود انجام دهید این است که حواس خود را پرت کنید. با فیلم یا کتاب هیجان انگیز ذهن خود را درگیر کنید. اجازه ندهید این حس های موقتی شما را گرفتار کنند و برای چند روز در ذهنتان لانه کنند. واژه های ساده اما ارزشمندی همچون «دوستت دارم» شما را در موقعیت بسیار خوبی در رابطه عاشقانه قرار می دهد. شاید خوب باشد با عشقتان برنامه ریزی کنید و با هم بیرون یا سینما بروید.

فال روزانه متولدین شهریور

احساس می کنید موقعیت های مالی و کاری شما در یک وقفه طولانی گیر کرده اند و شاهد هیچ نوع پیشرفتی در زندگی حرفه ای خود نیستید. این می تواند موجب ناامیدی و افسردگی شما بشود. حتی شاید موجب نگرانی و ترس شما بشود. اما در این دام گرفتار نشوید. این شرایط دایمی نیست و پس از چند روز دوباره به حالت عادی باز خواهید گشت. در این زمان بهتر است به رستوران موردعلاقه خود بروید و برای خود یک هدیه دوست داشتنی بخرید. مکالمه های امروز شما با فرد مورد علاقه تان شما را در شرایط سختی قرار می دهد. باید در انتخاب کلمات خود بسیار محتاط باشید و سعی کنید با حس خوش‌بینی همه زندگی را تماشا کنید.

فال روزانه متولدین مهر

یکی از همکاران شما امروز در شرایط بدی قرار دارد و نمی توانید با او ارتباط راحتی برقرار کنید. او امروز از انجام کارهاو وظایف خود سر باز می زند و این شما را عصبی و ناراحت می کند. زیرا کارهای شما به هم مرتبط است و تنبلی او در پیشرفت کارهای شما نیز موثر است. به هیچ عنوان هم برایتان قابل قبول نیست که در کنار کارهای خود بخواهید وظایف آدم دیگری را انجام دهید. بنابراین، از اینکه کارها نیمه کاره باقی بمانند خیلی ناراحت نباشید. شرایط امروز به گونه ای است که حرف زدن بافرد موردعلاقه تان نیز برایتان دشوار می شود. امروز احساس می کنید شریک عاطفیتان همه افکار شما را می خواند.

فال روزانه متولدین آبان

سفر کاری یا تفریحی شما امروز با تاخیر مواجه خواهد شد. همه برنامه ریزی های شما به هم می ریزند. یعنی در واقع معوقه می شوند و امروز صورت نمی گیرند. این باعث می شود تا ناراحت شوید و از اینکه نمی توانید کارهای موردعلاقه تان را انجام دهید، ناامید خواهید شد. اما خود را در این دام گرفتار نکنید. به جای غصه خوردن بیرون بروید و یک سرگرمی جالب برای خود پیدا کنید. در عوض حرف زدن با فرد موردعلاقه تان انرژی بسیاری به شما می دهد و می توانید در کنار او آرامش و خوشحالی را حس کنید. البته مراقب واژه هایی که با کار می برید باشید تا مبادا موجب ناراحتی او بشوید.

فال روزانه متولدین آذر

امرزو برای شرکت در مسابقه یا هر نوع رقابت دیگری زمان مناسبی نیست. حتی در خرید برگه های بخت آزمایی نیز شانسی برای برنده شدن نخواهید داشت. سعی کنید خیلی در بورس و سهام و این مسایل خود را درگیر نکنید. امروز به طور کلی بخت چندان با شما یار نیست و بهتر است دور این مسایل را خط بکشید. حتی مسایل عاشقانه شما نیز خوب پیش نمی رود. بهتر است خیلی به خود سخت نگیرید و به هیچ عنوان به این بدشانسی فکر نکنید زیرا موقتی است و در روزهای آینده دوباره به حالت عادی باز خواهید گشت. بهتر است مطالعه یک کتاب را آغاز کنید یا فیلم تماشا کنید تا حواستان پرت شود و امروز به پایان برسد. شاید امروز بخواهید برای فرد موردعلاقه تان از ناراحتی های زندگی حرف بزنید اما ما توصیه نمی کنیم زیرا ممکن است نتیجه خوبی در پی نداشته باشد.

فال روزانه متولدین دی

امروز بسیار دوست دارید در اتاق خواب خود بمانید و در را روی همه ببندید. از اینکه در میان آدم ها باشید حس خوبی ندارید. می خواهید تنها باشید. حتی حوصله نزدیکان خود را نیز ندارید. برای اینکه بتوانید تنهایی خود را به بهترین شکل مدیریت کنید شاید خوب باشد کتابی مطالعه یا فیلمی تماشا کنید. ریلکس باشید و با آرامش امروز خود را به پایان برسانید. فردا روز دیگری است. در رابطه عاشقانه خود به جای اینکه با هم حرف بزنید و در آخر هم به دعوا منتهی شود، بهتر است با هم فیلم ببینید، سینما بروید یا سرگرمی دیگری پیدا کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز از آن روزهایی است که نمی توان به راحتی در کارهای خود تعادل ایجاد کرد و نمی توانید همه مسایلی که باید به انجام برسند را تکمیل کنید. امروز شاید بیشتر از هر زمان دیگری هم کار کنید. این شما را خسته می کند و همه انرزی شما را تحلیل می برد. اما ناامید نشوید گاهی این طور است و نباید خیلی به خود سخت بگیرید. اگر کاری هم باقی ماند اشکالی ندارد، فردا آن را انجام دهید. امروز می توانید رابطه عاشقانه خود را به سمت و سوی خوبی هدایت کنید. می توانید مکالمه های خوبی با فرد دلخواهتان داشته باشید. هر دو از اینکه یکدیگر را دارید بسیار خوشحال هستید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای یک خرید بزرگ برنامه ریزی می کنید اما به محض چک کردن حساب بانکی خو متوجه می شوید بهتر است دست نگه دارید تا حقوق این ماه خود را دریافت کنید. اگر این خرید را اکنون انجام دهید با کمبود بودجه مواجه خواهید شد. در ضمن، این خرید تا این اندازه هم فوری و لازم نیست که بخواهید خود را در شرایط سخت قرار دهید. اجازه ندهید امروز بدون ملاقات با فرد مورد علاقه تان به پایان برسد. انرژی های امروز بسیار خوب و مثبت هستند و می توانید لحظه های شاد و نابی را در کنار معشوق تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا