» 1مبارکه » اخبار شهرستان مبارکه » برنامه ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی
اخبار شهرستان مبارکه - مطالب ویژه

برنامه ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی

فروردین 18, 1393 006

بر اساس برنامه اعلام شده توسط سازمان هدفمند سازی یارانه ها ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها “صفر” است از صبح روز ۲۰ فروردین ماه جاری ، به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir آغاز می شود.
همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها “یک” است نیز می بایست در روز دوم ثبت نام یعنی ۲۱ فروردین ماه جاری اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی “دو” در روز ۲۲ فروردین ، عدد “سه” در روز ۲۳ فروردین ، عدد “چهار” در روز ۲۴ فروردین ، عدد “پنج” در روز ۲۵ فروردین ، عدد “شش” در روز ۲۶ فروردین ، عدد “هفت” در روز ۲۷ فروردین ، عدد “هشت” در روز ۲۸ فروردین و نهایتاً عدد “نه” در روز ۲۹ فروردین ماه جاری انجام خواد شد.

همچنین روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در طی ۱۰ روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند.

یادآور می شود که ثبت نام از هرنقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکانپذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند با در دست داشتن شماره ملی و کد پستی به دفاترخدمات پست و پیشخوان دولت ، دفاتر پلیس +۱۰ و دفاتر ICT روستایی و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد زارع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×