شهرداری مبارکهمطالب ویژه

برگزاری جلسه کمیته تشویق و انضباطی کارگران شهرداری مبارکه

جلسه کمیته تشویق و انظباطی کارگران شهرداری مبارکه با حضور آقای سعید باقری بعنوان رئیس کمیته انضباطی ،  خانم زهره صفایی به عنوان دبیر کمیته، آقای امین اله تاکی به عنوان نماینده سرپرستان و آقایان احسان اله شریفی و روح اله رفیعی بعنوان نماینده کارگران با هدف ایجاد محیطی سالم در جهت بالا بردن سطح کار و بهبود شرایط کار کارگران (مشمول قانون کار ) شهرداری مبارکه وموسسات وابسته وهچنین بالا بردن سطح کارائی وبهره وری و بر حذر داشتن آنان از بی نظمی ، کم کاری وبطالت در محیط کار تشکیل گردید .

سعید باقری معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری مبارکه یکی از اصول مهم در مدیریت منابع انسانی را سیستم تشویق و تنبیه دانست و گفت : از آنجایی که استعدادها و توانایی‌های افراد متفاوت است و در یک سازمان، کارایی همه افراد در یک سطح نیست فلذا یک مدیر کارآمد باید سیستم تشویق و تنبیه را به درستی اجرا کند تا توازن و تعادل در سازمان پیاده شود و یک سیستم کنترلی بر عملکرد کارکنان به وجود بیاید.

وی با اعلام اینکه متاسفانه عنوان کمیته انضباطی در حال حاضر با مضمون تنبیه شناخته می شود اظهار کرد : یکی از کارهایی که باید بعنوان اولویت قرارگیرد وارد کردن آیتمهای تشویقی بیشتر است. تشویق کردن یا تشویق شدن یک عملکرد برد- برد است و به دنبال این هستیم که با شیوه های تشویقی و ایجاد انگیزش بیشتر ، روحیه خدمت در پرسنل را تقویت کنیم .

معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری مبارکه در پایان افزود : مقرر شد این کمیته با تشکیل ماهیانه یک جلسه ، در سه شنبه پایان هر ماه در راستای سالم سازی محیط اداری و ارتقاء سطح کیفیت نیروی انسانی و نیز نهادینه نمودن تشویقات و تنبیهات پرسنلی در چهارچوب قانون و آئین نامه انضباطی ، فعال تر از گذشته به کار خود ادامه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا